İstanbul birçok iş merkezine ev sahipliği yapmakla birlikte sektörel anlamda birçok kurumun da başkenti sayılabilir. Bu bakımdan çok hareketli bir bölge olan İstoç içerisinde binlerce firmayı barındıran devasa büyüklükteki bir iş merkezi sahasıdır. Gün içerisinde birçok evrak ve değerli unsurun gönderiminde kurye firması olarak devreye girmekteyiz. İstoç kurye uygulamalarımızda her türlü kurumsal talebinize anında ekonomik ve hızlı çözümler sunulmaktadır. Bu çözümleri çok kolay bir şekilde sunabilmek için P1 ve K2 sertifikaları dâhil birçok aksiyon firmamızın bünyesinde yer almaktadır. Oldukça gelişmiş bir teknolojik takip sistemi ile motorize ekiplerimizle sürekli olarak iletişim kurularak adres bilgisi noktasında en güncel yönlendirmeleri yapabilmekteyiz.

İstoç Moto Kurye Çözümlerimiz Nelerdir?

Sunmuş olduğumuz bütün kurye hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti odaklı olarak hareket ettiğimizden dolayı ihtiyaçlara göre şekillenmektedir. Son derece kaliteli ve mobil uygulamalarımız bulunmaktadır. Bunlar arasında yer alan gidiş dönüş moto kurye en çok talep edilen uygulamalar olarak İstoç bölgesinde verdiğimiz hizmetlerdendir. İstoç moto kurye olarak gidiş dönüş uygulamasında gönderilmiş olan evrakların imzalanıp bir takım fotokopiler de eklenerek tekrar firmalara gelmesi sağlamaktadır. Ayrıca İstoç Bölgesi’nde faaliyette bulunan İthalat ve ihracat firmaları için de gümrük moto kurye hizmetimiz sunmuş olduğumuz kolaylıklardan bir tanesi olarak ön plana çıkmaktadır. Çok acil evrak ve dosyaların gönderiminde firmamızın sunmuş olduğu VIP moto kurye uygulaması da son derece efektif çözümlerimizden birisidir. Böylece bağlı bulunulan lokasyona göre değişmekle birlikte yarım saat ile 60 dakika arasında acil olan evraklarınız teslim edilebilmektedir.

İstoç Motorlu Kurye Ek Hizmetleri

İşletmelerin, kurumların ve firmaların talepleri doğrultusunda bazen opsiyonlarda İstoç motorlu kurye bünyesinde yer almaktadır. Etiketleme, paketleme gibi çok farklı opsiyonlar çok cüzi ücretler karşılığında talep eden kurumlara sunulmaktadır. Ayrıca birçok firmanın talep etmiş olduğu adressiz dağıtım yöntemi ile broşür insert el ilanı ve afişleriniz motorize ekibimiz sayesinde istenen bölgelerde dağıtılmaktadır. Süreli yayınların adresli dağıtımını yapan firmamız son derece ekonomik fiyatlarla her bütçeye hitap eden farklı bir çözüm üretmektedir.