İstanbul, milyonlarca insanın yaşadığı ve yüzbinlerce iş kolunun olduğu bir metropol şehirdir. Nüfusu, er geçen gün kalabalıklaşmaya devam ederken, dünya geneliyle entegre biçimde ilkemize ait birçok yenilik ilk olarak İstanbul’da ortaya çıkmaktadır. Zamanın gereklerine göre sürekli yeni gelişmeler, yeni iş kolları, çözüm yolları ortaya çıkmaktadır. İşte kurye uygulamaları da şehrin yoğun ve hızlı yaşam koşullarına bir çözüm olmak adına ortaya çıkmıştır. nüfusun yoğunluğuna bağlı olarak ulaşım büyük bir problemdir ve en yakın noktalar arasında ulaşım sağlamak dahi kişiler için saatler sürebilmektedir. İstoç kurye olarak hızlı ve pratik uygulamalar sunuyoruz. Gerek kişisel gerekse kurumsal her türlü evrak, posta, zarf, kredi kartı, ekstresi, broşür, hediye ve daha aklınızı gelebilecek her türlü paketin taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Bizler taşıma işlemlerini yaparken, sizler de asıl işlerinize zaman ayırma avantajı yakalıyorsunuz.

İstoç Moto Kurye Müşterilerine Mesai Saati Sınırı Tanımadan Hizmet Eder

İstoç kurye olarak modern ve donanımlı araçlar ile kuryelik yapıyoruz. Bu sayede trafik kuyruklarına takılmadan ve seri hareket ederek taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. İstoç moto kurye, hizmetlerimizden yaralanmak için herhangi bir zaman sınır da yok. Çalışma saatlerinin tamamen değişmesi ve şehrin 24 saat kesintisiz bir tempoya sahip olması, bizleri çalışma saatlerimizi yeniden ayarlamaya yönlendirmiştir. Böylece gece kurye gibi uygulamalarımız ortaya çıkmış, günün hangi saatinde olursa olsun kesintisiz İstoç moto kurye desteği sunma şansımız doğmuştur. Akşamları, geceleri ve hafta sonları da müşterilerimiz gönderi yapabilme ayrıcalığına kavuşmuştur.

İstoç Motorlu Kurye İmzalanacak Evrakların Hızlı Biçimde Tamamlanmasını Sağlar

İstoç motorlu kurye hizmetlerimiz sayesinde İstoç ve çevresinde bulunan birçok şirketin ve kurumun taşıma işlemlerine pratik çözümler sunuyoruz. İstedikleri evrakları belirttikleri adresten alıp istedikleri adrese teslim ediyoruz. Hatta, başka bir adresten alınıp kendilerine ulaştırılacak evrakların alınıp taraflarına ulaştırılmasını da sağlıyoruz. Bazen de git gel tabir edilen ihtiyaçlar doğuyor. Bir resmi evrakın farklı noktalardaki kişilere imzalatılması gerekebiliyor. Bizler ona da çözüm oluyor, sizlerin ihtiyacınız olan evrakları imzalatıp, mühürletip size dakikalar içerisinde teslim ediyoruz.