İstoç moto kurye olarak İstanbul’un yoğun semtlerinden İstoç’ta verdiğimiz motorlu kurye hizmeti müşterilerimizin hızlı kurye ihtiyacına çözüm olarak geliştirilmiştir. Müşteri kitlemiz farklı beklentilere sahip olduğundan kurye uygulamalarımız da değişiklik göstermektedir. Tam gün görevli eleman bulundurma esası ile günün her saati hizmet taleplerini karşılayan firmamızın mesai saatleri ile bağlı olmaması firmamıza ilgiyi artırmaktadır. İstanbul’un her yerine İstoç’tan gönderilecek olan paketleriniz itinalı bir şekilde ve birkaç saat ile sınırlı sürelerde ulaştırılmaktadır. Daha kısa süre isteyenler için ekspres motorlu kuryelerimiz hizmet vermekte ve teslimat süresini maksimum iki saat ile sınırlamaktadır. Paketlerinizin durumuna göre alternatiflerimizden herhangi birini değerlendirebilirsiniz.

Motorlu Kurye Hızını Etkileyen Faktörler

İstoç motor kurye olarak sunmuş olduğumuz kurye hizmetinin hızı çeşitli faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Temel farklılık talep ettiğiniz hizmetin çeşididir. Ekspres hizmetten yararlanmak istediğiniz takdirde standart motorlu kuryeye kıyasla daha hızlı bir hizmet almanız mümkün olmaktadır. Bununla birlikte genel olarak motorlu kurye hızını etkileyen farklı faktörler de bulunmaktadır. İstanbul şartlarında ulaşım hızını en fazla etkileyen husus trafiktir. Buna rağmen motorlar diğer araçlara kıyasla trafiğin yavaşlatıcı etkisinden daha az etkilenmektedir. Hızı etkileyen bir başka husus kurye talebi sırasında müşteri tarafından verilen adres ve kişi bilgilerinin yeterince açık, doğru ve net oluşudur. Motorlu kuryeler adres bilgilerinin iyi olması ve kolay yol bulmaları ile tanınmaktadır. Bununla birlikte İstanbul’un büyüklüğü ve karmaşıklığı ile yeni kurulan yerleşim alanlarının varlığı göz önüne alındığında adres bilgisinin açık ve ne verilmesi kuryenin adrese çabuk ulaşmasını sağlayacaktır.

Hız ve Kaliteyi Artırmak İçin Neler Yapıyoruz?

İstoç motorlu kurye olarak elemanımızın adresinize zamanında ulaşması için öncelikle bize vereceğiniz bilgilerin yeterince açık olmasına özen gösteriyoruz. Bunun yanı sıra motorlu kuryelerimizin gerek kullandıkları motorların özellikleri gerekse kullandıkları cihazlar açısından teknoloji ile uyumlu olmasını sağlıyoruz. Bu kapsamda motorlu kuryelerimiz akıllı cihazlar ve kurye firmalarına özel olarak hazırlanan programlar kullanarak hızlı bir şekilde teslimatı gerçekleştirebiliyor ve zaman kaybedilmeden gönderinin durumu hakkında müşterimize bilgi verilmesi mümkün olabiliyor.