Günümüzde yürütülen işlemler geçtiğimiz yıllara göre daha hızlı şekilde seyretmektedir. Önceleri teknolojinin bu kadar gelişmiş olmaması gibi bazı sebepler ile yürütülen ticari ya da sosyal hizmetler daha yavaş yürütülmekte idi. Ancak bu konularda sağlanan gelişmeler ile birlikte artık tüm işlemlerde hızlanma yaşanmaktadır. Verilen hizmetlerin bu şekilde olmaması özellikle ticari hayatta sorunlar yaşanmasına neden olmaktadır. Bu sorunlardan bir tanesi taşımacılık ve kurye işlemlerinde yaşanmaktadır. Standart kurye işlemlerinde gecikmeler ve sorunlar kaçınılmaz olmakta ve bu durumlarda büyük sorunlar oluşturmaktadır. Bu sorunların önüne geçmek için İstoç motorlu kurye hizmetleri sunulmaya başlamıştır. Motorlu kurye hizmetlerinin en önemli özelliği olarak hızlı ve gecikmesiz teslimat sunması görülmektedir.

Motorlu Kurye Hizmetleri

İstoç motor kurye hizmetleri taşımacılık işlemlerinde motosikleti tercih eden, konusunda uzman ve gerekli bilgiye sahip bir işletmedir. Taşımacılık işlemlerinde motosikletin tercih edilmesinin bazı sebepleri bulunmaktadır. Motosikletler diğer araçlara göre oldukça küçük yapılı araçlardır. Bu özelliği ile de İstanbul trafiğinde rahatlıkla hareket edebilmektedir. Gitmesi gereken yere çok daha rahat ulaşabilmektedir. Trafik tıkalı olsa dahi diğer araçların arasından geçerek rahat bir şekilde ulaşabilmektedir. Bu özelliği ile bekleme yaşamadan ve gecikmeden taşımacılık işlemlerini rahat bir şekilde sunabilmektedir. Özellikle ticari teslimat ve işlemler için kullanılmakta olan motorlu kurye hizmetleri bu özel durumu ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Ancak motosikletler yapıları gereği çok ağır ve büyük eşyalar taşıyamamaktadır. Sadece sürüş güvenliğinde sorun oluşturmayacak büyüklük ve ağırlıktaki eşyaların taşınması mümkün olabilmektedir.

Hızlı, Tam Zamanında ve Gecikmesiz Teslimat

Motosikletler ile yapılan teslimat işlemleri ticari taşıma işlemlerine ve diğer işlemlere gecikmesiz bir teslimat sunmaktadır. İstoç moto kurye en önemli özellik olarak gecikmeden ve tam zamanında teslimatı motosiklet ile sağlamaktadır. Motosiklet ile ilgili tecrübe ve bilgiye sahip motorlu kurye çalışanı, teslim alınan eşya, evrak ya da benzeri şeyleri doğrudan teslimat adresine götürebilmektedir. Bu en hızlı teslimat şeklidir. İstenirse de teslimat işlemi için özel bir saat ya da saat aralığı belirlenebilmektedir. Bu durumda da teslimat belirlenen saatte sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir.